KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12667088
nr 1266 7088
Örjan Sätre
(f. 1952), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på pannå. Signerad, daterad -80, ca 62x76 cm
Örjan Sätre, svensk bildkonstnär född 1952.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 juli 2019
kl 19:36:51
19/7 17:51:30
100 kr
29/7 19:31:51